Dnes aktuálne Marián Moravčik

 List premiérovi z Horno-Dolného Výplachu

Vážený pán oný najnovší premiér,

V prvom rade sa Ti chcem poďakovať v mene občanov Horno-Dolný Výplach, že si ma Ty a kožkár Gábriš prizvali do parlamentu medzi svoje ovečky. Aspoň bude v parlamente nejaká sranda no nie? V tom minulom parlamente tam len pracovali, pracovali a pracovali i keď treba povedať na ich obhajobu, že niektorí sa len tak tvárili.
Keďže sme oné v jednom košiari, tak Ti budem tykať. Veď ako hovorí Tvoj a Kočnerov kamarát Boris, všetci SME RODINA a zatiaľ sa plavíme na jednej lodi.
Píšem Ti človeče preto, lebo k Tebe sa je ťažko dostať. Voľačo máš rozrobené s tým oné, koruna vírusom. Neviem presne čo to je, ale musí to byť pekné svinstvo, keď už aj ženy musia nosiť na ústach rúška… A tie hádky okolo toho skadiaľ to pochádza. Jedni hovoria, že z Číny, druhí, že z USA. Ani keby to nebolo jedno. Možno, že z Číny, keď to tam začínalo a potom vyčínalo…Veď je to aj v tých oných slovách…Alebo možno aj z USA, keď ľudia vravia, že to tam bolo vyrobené v labákoch. Mysliš, že dusa je v USA? Teda to oné duševné vlastníctvo. Možno to bolo vymyslené, ešte za Busa. Veď vieš za toho amerického prezidenta. Zase sa mi tam mieša to USA to tých slov.
Vraj pri prenose škodí aj pusa. Kruci zase sa tam mieša to USA. Asi na tom bude niečo pravdy i keď ja teda tomu neverím. Možno by som aj, ale kvôli tebe neverím. Ale ty máš väčšie známosti, mohol by si sa opýtať tej Zuzi. Myslím, že sa volá Zsusová. Zas to USA… No vieš tej Kočnerky zo smetánky z telky, ktorá potom išla sedieť. Ona isto bola aj v americkej smetánke. Tá sa Ti človeče dostane do každej smetánky. Neviem, ale či Ťa ku nej pustia lebo dozerajú v base na ňu policajti, aby zase nešla do dákej smetánky. Urob Igorku už koniec tej korune lebo ak budú tie ženy nosiť tu rúšku na ústach, tak ja sa z toho zbláznim. Poviem Ti Igorku jedno tajomstvo. Boris to vyriešil tak, že si dáva rúšku aj o meter nižšie. Neviem presne ako to funguje. Opýtaj sa ho, keď s ním budeš na reči.
Počul som, že chceš urobiť nejaký oný blekaut. Bolo mi to podozrivé, že chceš na niekoho blekotat. Potom som zistil, že je to blackout po anglicky. Dalo mi to námahu, kým som to zistil, ale podarilo sa. To je v preklade „čierny a preč“. Človeče Igorku , myslel si tým mangalicu? Ale nezavrú Ťa do basy za rasizmus? Veď to nesmieš takto nahlas.. Ja viem, že máš tú onú imunitu, však to mám aj ja, ale človek nikdy nevie…Veď mangalica je výborná.
Keď sme pri tom, to prasa čo sme chovali pre minulého premiéra, sme už zožrali. Ale máš moje slovo, že začnem chovať to prasa aj pre Teba. Bude to tá mangalica. Veď uvidíš, keď z nej narobíme klobásky a mäsko, aká bude fajnová. Aj slepý Norbert hovorí, že mangalica je lepšia. A on do toho vidí…Inak mal by si ho nominovať za ministra spravodlivosti. Veď sa hovorí, že spravodlivosť je slepá.
Tak Igorku už musím končiť, idem na panáka do parlamentného bufetu. Tam sú Ti človeče vynikajúce ceny. To si dám ako prevenciu proti tej korune aspoň päť poldeci. A keby si šiel náhodou kolem bufetu, dôjdi prehodíme pár slov o tej mangalici…

Marián Moravčík

——————————————————————————————————————————————
PODPORTE nezávislé médium. Všetok obsah na tejto stránke je bezplatný. Vaša podpora bude použitá na skvalitnenie stránky.
Aj malá čiastka dostatočne pomôže.
Môžte tak urobiť prevodným príkazom na účet:
IBAN: SK54 7500 0000 0040 0096 0499
Ďakujeme!
————————————————————————————————————————————

 

Add a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.