Dnes a zajtra aktuálne fenomenálny medzinárodný úspech nášho slovenského karikaturistu Vladimíra Pavlíka!

Preposlaná dnešná potešujúca správa autorovi priamo z Londýna!

Vladimír Pavlík <vladimirpavlik.pav@gmail.com>

Dátum: str. 7. 6. 2023 o 17:44

Predmet: Preposlať: Gratulujeme! Umiestnili ste sa medzi 6 najlepšími víťazmi súťaže Humanity Cartoonspre 

Od: Cartoon Contest <cartoon@timetohelp.org.uk>

Dátum: 7. 6. 2023 o 17:00

Predmet: Gratulujeme! Ste medzi 6 najlepšími víťazmi súťaže Humanity Cartoons

Pre: <vladimirpavlik.pav@gmail.com>

Vážený Vladimír Pavlík,

dúfam, že prostredníctvom tohto e-mailu nájdeme Vašu adresu Vašej galérie. Sme nadšení, že sa môžeme podeliť s Vami o vzrušujúcu správu, – že ste sa stali jedným z významných víťazov súťaže Humanity Cartoons! Váš výnimočný talent a umelecké videnie vás posunuli na 3. miesto medzi mnohými nadanými účastníkmi. Vaše podmanivé umelecké dielo, ktoré nádherne vystihuje podstatu ľudskosti, vyniklo medzi množstvom príspevkov. Hĺbka a kreativita prezentovaná vo vašich karikatúrach skutočne ovplyvnila a zanechala trvalý dojem na našich porotcov a nadšencov umenia.

Medzi 6 najlepších víťazných prác – karikatúr je vaše zaradené ako pozoruhodný úspech – oslávený a ocenený. S potešením vám môžeme oznámiť, že vaše umelecké diela budú viditeľne vystavené na nadchádzajúcej výstave v Londýne. Táto výstava poskytne prestížnu platformu na predvedenie vášho talentu a spojenie s ostatnými umelcami a milovníkmi umenia.

Ako uznanie za váš výnimočný príspevok do súťaže vám bude udelená aj zaslúžená cena 500 USD. Poskytnite nám svoj účet PayPal , aby sme mohli previesť peniaze (alebo iným spôsobom). Toto je dôkazom vašich pozoruhodných schopností a oddanosti vášmu remeslu a dúfame, že vás to bude ďalej inšpirovať k ďalšej tvorbe výnimočných umeleckých diel, ktoré rezonujú v srdciach a mysliach ľudí.

Ešte raz vám blahoželám k zaslúženému úspechu v súťaži Humanity Cartoons Contest. Sme nesmierne hrdí na vaše úspechy a tešíme sa, že môžeme byť svedkami vášho budúceho úsilia vo svete umenia!

S pozdravom,

Yusuf Kar,
prevádzkový riaditeľ
@HumanityCartoon

Odpoveď na list riaditeľa od oceneného slovenského humoristu Vladimíra Pavlíka

 Dear Mr. Yusuf Kar
Thank you for the gratifying news that my work was awarded in the Humanity Cartoon Contest.
I work as an artist and I am very happy about the award. The award gives me additional energy for work. Thank you very much.
Sincerely
Vladimír Pavlík


Ku gratulantom sa pripíjame aj my  spolutvorcovia Humorikonu, medzi ktorých patrí aj ocenený Vladimír Pavlík! Zajtra sa k úspechu samostatne výnimočne vrátime a napíšeme o akcii viac a dáme slovo aj  autorovi tohto fenomenálneho úspechu…

Zaznamenal Milan Kupecký

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments