Dnes aktuálne Bruno Horecký

Ahoj Milan! Posielam ti avízo na výstavu…S pozdravom Bruno

HUMOROM PROTI VÍRUSOM

Smejme sa aj pod rúškom…

V centre Martina, v budove Millenium na Divadelnom námestí je od 24. apríla 2020 nainštalovaná výstava komiksov a karikatúr na tému boja proti koronavírusu.
Martinský karikaturista Bruno Horecký nakreslil takmer 50 aktuálnych kresieb z doby rúškovej – vírusoviny, rúškoviny, školské vírusy, Jožko Fľak – super žiak a záchranár…Martinskí organizátori pod vedením známeho karikaturistu Bruna Horeckého sa zrejme inštruovali Galériou kresleného humoru v Novom meste nad Váhom a po ich vzore, teraz v čase pandémie a domácej karantény zorganizovali výstava pod názvom „Smejme sa aj pod rúškom“. Aktuálne kreslené komiksy a karikatúry si môže pozrieť každý návštevník centra mesta cez sklo budovy Millenium. Výstava bude trvať do konca júna 2020, alebo do skončenia pandémie koronavírusu.

Bruno Horecký

————————————————————

PODPORTE nezávislé médium. Všetok obsah na tejto stránke je bezplatný. Vaša podpora bude použitá na skvalitnenie stránky.
Aj malá čiastka dostatočne pomôže. Mimochodom dnes sme zaznamenali už 16 000 vzhliadnutí !!!
Môžte tak urobiť prevodným príkazom na účet:
IBAN: SK54 7500 0000 0040 0096 0499
Ďakujeme!
————————————————————

 

Jeden komentár

  1. Bruno Horecký 27. apríla 2020 Odpovedať

Add a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.