Dnes aktuálne humorista, predseda poroty Fraštaský tŕň Vladimír Pavlík

Za spolupráce Ex libris ad personam Hlohovec, Trnavského samosprávneho kraja a Vlastivedného múzea v Hlohovci sa malo konať zajtra popoludní, presnejšie v piatok 2. 10. 2020 v hlavnej budove hlohoveckého Vlastivedného múzea už 13. ročník bienále pravidelnej prehliadky výstavného kresleného humoru Fraštacký tŕň. Práve sme dostali echo od organizátorov, konkrétne Františka  Bojničana, riaditeľa súťaže, Heleny Pekarovičovej, predsedníčky Občianskeho združenia Ex libris ad personam a Jozefa Urminského, riaditeľa Vlastivedného múzea v Hlohovci, že sa podujatie kvôli celoštátnej pandémii neuskutoční.

Tento handicap sme ako náhradu využili na návštevu ateliera karikaturistu Vladimíra Pavlíka v Novom mesta nad Váhom, mimochodom predsedu poroty spomínaného podujatia v Hlohovci. Po prehliadke jeho pracovne a po družnej debate nám autor „daroval“ niekoľko obrázkov, ktoré sú akousi kompenzáciu za neuskutočnené podujatie a o ktoré sa s vami, vážení čitatelia Humorikonu radi podelíme.

Vladimír Pavlík

—————————————————–—-————————————————————

Ešte stále môžete poukázať na podporu Humorikonu 2% z dane. Sme registrovaní na daňovom úrade…

Potrebné údaje: IČO: 42120977
Súpisné orientačné číslo: 1723/3

PODPORTE nezávislé médium. Všetok obsah na tejto stránke je bezplatný. Vaša podpora bude použitá na skvalitnenie stránok. Mimochodom, zaznamenali sme vyše 22 000 vzhliadnutí !!!
Môžete tak urobiť prevodným príkazom na účet:
IBAN: SK54 7500 0000 0040 0096 0499

Ďakujeme!
————————————————————————————————————————

 

 

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments