Dnes aktuálne jubilant František Bojničan

Výzva

Pozdravujeme všetkých priaznivcov Humorikonu! Krátko, stručne: Zostavovatelia Humorikonu dostali peniaze a súhlas na napísanie knihy, čo sa týka bývalého Roháča, Nového Roháča a Extra Roháča. Preto vyzývame všetkých priaznivcov tohto žánru, nech nám napíšu a pošlú čo najviac toho vedia o časopise, alebo sa stali jeho čitateľmi, prípadne prispievateľmi. Proste ak mali akýkoľvek kontakt, informácie, či skúsenosti. Stačí okrem toho napísať krátke curriculum vitae, výstavy, ocenenia, úspechy, príspevky, priložiť ilustračné foto, prípadne viac ak majú nejaké „roháčovské snímky“ a tiež okrem životopisu, ak mali nejaké kontakty, alebo do Roháča autorsky niekedy prispeli, aby nám poslali niečo zo svojej satirickej tvorby, či už napísané príspevky, alebo karikatúry. Prípadne fotografie. A to nielen autori, ale i priaznivci humoru ktorí mali niekedy akýkoľvek kontakt so spomínanou redakciou. Najlepšie pošlite toho viac, vyberieme na zostavenie knihy  a zvyšok vrátime. Ak sa chcete zviditeľniť a podieľať sa na torbe knihy, pošlite nám žiadané. Termín je do 15-teho októbra tohto mesiaca!

(Zostavovatelia Humorikonu)

Blahoželanie!

V týchto dňoch náš slovenský humoristický autor, člen Redakčnej rady  Humorikonu František Bojničan slávi voje významné okrúhle životné jubileum – 70 rokov. Srdečne mu k tomuto výročiu blahoželáme, k čomu sa pripájajú všetci  naši čitatelia a autori! Škoda, že k tomto plánovanému stretnutiu, kvôli pandemickým opatreniam neprišlo zrušením pravidelného podujatia Fraštacký tŕň, ktoré sa malo konať v týchto dňoch. Spomíname a pripájame sa ku gratulantom aspoň uverejnením časti karikatúr z jeho bohatej tvorby:

František Bojničan  

—————————————————–—-————————————————————

Ešte stále môžete poukázať na podporu Humorikonu 2% z dane. Sme registrovaní na daňovom úrade…

Potrebné údaje: IČO: 42120977
Súpisné orientačné číslo: 1723/3

PODPORTE nezávislé médium. Všetok obsah na tejto stránke je bezplatný. Vaša podpora bude použitá na skvalitnenie stránok. Mimochodom, zaznamenali sme vyše 22 000 vzhliadnutí !!!
Môžete tak urobiť prevodným príkazom na účet:
IBAN: SK54 7500 0000 0040 0096 0499

Ďakujeme!
————————————————————————————————————————

Add a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *