Dnes aktuálne Julius Forsthoffer

Mily pán Kupecký, slovutný humorista! Posielam do Humorikonu taký milý vtip na podporu národného povedomia. Zároveň srdečne pozdravujem!

Julius Forsthoffer

Ďakujeme všetkým priaznivcom, ktorí nás nielen v rámci možností finančne podporili, ale i príspevkami, čím obohatili a naďalej obohacujú stránky Humorikonu.
Aj vďaka vašej podpore a pomoci nám postupne rastie čítanosť a v priebehu uplynulého roka náš web navštívilo neuveriteľne bezmála 10 000 návštevníkov a trend je stále rastúci. Tým sa postupne stávame stále viac relevantným médiom.
Ak máte naďalej záujem finančne podporiť tento projekt, môžete tak urobiť prevodným príkazom na nasledujúci účet:
IBAN: SK54 7500 0000 0040 0096 0499
S krátkou správou pre príjemcu: Uveďte EMAIL, MENO DARCU, – podpora pre Humorikon. Aj malá čiastka dostatočne pomôže.
Finančnú podporu dávame len na technické zvládnutie Humorikonu, výdavky na jeho prevádzkovanie a na propagáciu mediálnej platformy. PODPORTE nás ako nezávislé médium, pritom všetok obsah na tejto stránke je bezplatný. Vaša podpora bude použitá aj na propagáciu stránky, aby sa o nej dozvedelo čo najviac ľudí. V prípade súhlasu uvedieme aj vaše mená, mená ako prispievateľov. Verte, aj malá finančná čiastka pomôže…

Add a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.