Dnes aktuálne Milan Kupecký, – krátky návrat k 14. ročníku vernisáže hlohovecký Frašťacký tŕň

Vyhodnotenie umiestnených na prvých troch miestach a Čestné uznania dvanástich autorov z ktorých si niektorí nemohli prísť osobne prevziať cenu a tak poslali pozdrav účastníkom Frašťackého tŕňa do Hlohovca cez videozáznam.

1. miesto: Raed Khalil, Lebbeke, Belgicko

2. miesto: Miroslav Motyčík, Pezinok, Slovensko

3. miesto: Steffen Jahsnowski–Herschel, Berlín, Nemecko

Čestné uznanie:

Amir Dehghan Teherán, Irán, Konstantin Kazanchev, Kyjev, Ukrajina, Marcel Krištofovič, Nitra, Slovensko, Jitet Kustana, Semarang, Indonézia, Marie Plotěná, Brno, Česká republika, Pavel Rychtařík, Kralupy nad Vltavou, Česká republika, Roman Sika, Podolie, Slovensko, Ahmed Reza Sohrabi, Shiraz, Irán, Jiří Srna, Jablonec nad Nisou, Česká republika, Pavel Taussig, Frankfurt nad Mohanom, Nemecko, Radovan Vrška, Koš, Slovensko.

Pozdrav cez video poslali: 1.) Konstantin Kazanchev, Ukrajina 2.) Ahmed Reza Sohrabi, Irán 3. Steffen Jahsnowski-Herschel. Nemecko 4.) Raed Khalil, Belgicko.

Karikaturista Jiří Srna pozdravuje a posiela do Hlohovca foto pozdravy z Česka (snímky smerom nadol)…

 

Milan Kupecký

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest

2 Comments
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Jozef Lang
Jozef Lang
1 year ago
Aj keď rozširuješ vtipný a duchaplný pohľad na svet, tak ťa pozdravuje, držím Ti palce aby Ti to pálilo aj naďalej - kto by okisličoval náš život????     Pozdravujem   Milana    Jožo  Lang
________________________________________
Jaroslav Husár
Jaroslav Husár
1 year ago

Pán Milan, vďaka Humorikonu som sa dozvedel, že aké pekné humoristické akcie sa konajú v Hlohovci, v mesta, kde sa narodila moja zlatá žienka.