Dnes aktuálne Novomešťan Vladimír Pavlík

Pozvánka do novomestskej stálej Galérie kresleného humoru

Mestské kultúrne stredisko v Novom meste nad Váhom, v spolupráci s novo zriadenou Galériou kresleného humoru (o ktorej sme vám už v predošlom Humorikone písali) uskutoční vo štvrtok 23. júla so začiatkom o 18,00 hodine v stálej galérii (ktorá sa nachádza na Komenského ulici) vernisáž výstavy pod názvom „Súčasné dni očami karikaturistov“. Jej sprievodnou súčasťou bude koncert členov novozaloženej hudobnej kapely pri tamojšom Mestskom kultúrnom stredisku. Ako nás informovala riaditeľa kultúrneho strediska (MsKS) Mária Volárová výstava potrvá do konca augusta!

Ďalší medzinárodný úspech putuje na Slovensko

Druhou našou nie menej zaujímavou správou, ktorá k nám na Slovensko dorazila až z ďalekého Egypta, konkrétne z Káhiry, je tá, že známy slovenský autor, karikaturista, Novomešťan Vladimír Pavlík získal ďalšie ocenenie na medzinárodnej výstave v Egypte, na tému „Vedci“ na na ktorej sa zúčastnili autori s 1500 kresbami z krajín takmer celého sveta. Odborná porota ocenila jeho karikatúry, ktoré vám prinášame spolu s ocenením. Mimochodom je to ďalší medzinárodný úspech, ktorý autor získal na rôznych medzinárodných výstavách v tomto roku. V mene redakcie Humorikonu mu k tomuto úspechu srdečne blahoželáme!

Vladimír Pavlík

Add a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.