Dnes aktuálne Peter Zifčák

Vážený čitatelia, skôr ako zaradíme príspevok karikaturistu Petra Zifčáka, dovoľte potešiť sa a podeliť sa spolu s Vami o malé štatistické jubileum: Najmä vďaka Vám, autorom humoristom, domácim i zahraničným prispievateľom i čitateľom, blížime sa k malému jubileu. Za niečo vyše roka máme už vyše 13 000 vstupov do nášho HUMORIKONU. Málo, či veľa? Dokázali sme to bez finančnej podpory z ministerstva kultúry a bez akejkoľvek odmeny, myslíme na honoráre, ktoré by ste si za svoju tvorivú prácu zaslúžili. Prišla nová vláda, nové  sľuby  i o kultúre, ktorá je vždy na chvoste spoločenského diania a jej význam je nedocenený, treba sa nádejať a byť optimistický. Veď kultúra je významná oblasť, ktorou sa líšime od jednotlivých štátov. I keď sa v predvolebných  programoch o nej takmer nehovorilo, veríme, že kultúrny priemysel vrátane humoru a satiry nebude k nám  importovaný zvonka  a nebudú ho k nám posúvať namiesto odnárodňovania a humanizácie slovenskej kultúry!!!

            (Tvorcovia Humorikonu a jeho Redakčná rada)

 

Peter Zifčák

————————————————————————————————————————————————————–

PODPORTE nezávislé médium. Všetok obsah na tejto stránke je bezplatný. Vaša podpora bude použitá na skvalitnenie stránky.
Aj malá čiastka dostatočne pomôže.
Môžte tak urobiť prevodným príkazom na účet:
IBAN: SK54 7500 0000 0040 0096 0499

—————————————————————————————————————————————————————-

 

 

 

Jeden komentár

  1. Obrázkový servis 15. marca 2020 Odpovedať

Add a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.