Dnes aktuálne sesterský časopis Šipak

Úvod / Udalosti / Udalosti / Humor / Medzinárodný denník humoru a satiry Šipak / Nový rok / satira / Šipak / sipak.rs /NOVÉ ROČNÉ KONGRATULÁCIE
NOVÉ ROČNÉ GRATULÁCIE ŠTARTAKOVÉHO ZASADNUTIA
Šipak

Vážení priatelia, milí milovníci granátového jablka ,
za nami je ďalší úspešný a inšpiratívny rok, na ktorý sme reagovali, ako vieme najlepšie, a to humor, satira, aforizmus, karikatúra …
V roku 2019 sme začali tlačiť náš a váš časopis. Pravda, skromne, ale tento rok po prvýkrát ste mohli cítiť SHIPAK.
V roku 2019 sme pracovali rýchlejšie a lepšie a silnejšie ako v predchádzajúcich rokoch, čím sa zvýšil počet prispievateľov a čitateľov.
Okrem nových spolupracovníkov zo Srbska, Čiernej Hory, Bosny a Hercegoviny sme nadviazali spoluprácu so slovenskými kolegami z časopisu Humorikon, ktorí preložili a publikovali veľké množstvo príspevkov od našich spolupracovníkov.
Tiež sme mali vynikajúcu spoluprácu s chorvátskymi, bulharskými, ruskými, poľskými … satiristami a karikaturistami pre vzájomný prospech a potešenie.

Vstupujeme do tohto roku 2020 plného entuziazmu, nápadov a sily pre nové projekty, a preto budeme potrebovať vašu pomoc a podporu viac ako kedykoľvek predtým v histórii.

Kontaktujte nás a pošlite nám svoje návrhy a nápady. Staňte sa našimi administrátormi, rozhlasovými / rannými reproduktormi, grafickými editormi, čímkoľvek, čo pomôže spoločnosti Shipak ďalej rásť.

V nasledujúcom roku vám želáme viac smiechu, ale aj viac pamäti (je to volebný rok).

Užite si BRIDGE!
Veselé sviatky!
Len pre odvážne!

PS: Pripojte sa k hlasovaniu za aforizmus a karikatúru roku!
Redakčný Rod

Add a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.