Dnes aktuálne slovenský humorista Jakub (Ýchus) Suchý

Jakub Suchý publikuje v slovenskej periodickej tlači (časopisy a noviny) od roku 1989 v chronologickom poradí: Roháč, Zmena, Kocúrkovo, Slobodný piatok, Zenit, Národná obroda, Výber, Zebra, Aréna, Javisko, Nové slovo, Nedeľná pravda, Smena na nedeľu, Bumerang, Euroreport, Modrý plameň, Fifík a Bumerang (príloha Športu)a Humorikon.


Zúčastňuje sa karikaturistických súťaží od roku. 1987, a to na Slovensku, v Českej republike,v Turecku, Belgicku, Chorvátsku, Rumunsku, Srbsku, Taliansku a Španielsku vrátane publikácií vo výstavných katalógoch.
Spomedzi výsledkov: Víťaz Grand Prix 3. ročníka súťaže „Zlatý súdok“ v Prešove v roku 1997.
Participuje na kolektívnych výstavách na Slovensku, v Česku, Belgicku a Grécku od roku 1989. Na personálnej výstave v Slovenskom plynárenskom múzeu SPP v Bratislave sa prezentoval v roku 1999. Ilustroval niekoľko kníh a kalendárov a je publikovaný na portáli cartoongallery.eu.Je členom Klubu bratislavských karikaturistov (KBK) od roku 1989.

 

Jakub (Ýchus) Suchý

—————————————————–—-————————————————————

Podporte nás 2% z daní. Sme registrovaní na daňovom úrade.
IČO: 42120977
Súpisné orientačné číslo: 1723/3

PODPORTE nezávislé médium. Všetok obsah na tejto stránke je bezplatný. Vaša podpora bude použitá na skvalitnenie stránok. Mimochodom, zaznamenali sme vyše 22 000 vzhliadnutí !!!
Môžte tak urobiť prevodným príkazom na účet:
IBAN: SK54 7500 0000 0040 0096 0499

Ďakujeme!
————————————————————————————————————————

 

 

Add a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.