Dnes aktuálne slovenský karikaturista Ladislav Talčík

Ahoj Milan,
počasie ma pripútalo k počítaču.Tak ti posielam pár obrázkov na výber do Humorikonu. Obdivujem tvoju vytrvalosť. S pozdravom, Ladislav Talčík.

Ladislav Talčík vyštudoval Strednú priemyselnú školu v Dubnici nad Váhom a Vysokú školu dopravnú v Žiline. Pracoval v Považských strojárňach v Považskej Bystrici a neskôr krátky čas v Jednotnom roľníckom družstve v Považskom Podhradí. Potom nasledovala podnikateľská činnosť vo firme ELPOcentrum v Považskej Bystrici, kde ako spolumajiteľ zastával súčasne aj pozíciu konateľa spoločnosti. V súčasnosti je na dôchodku. S jeho tvorbou sa možno takmer pravidelne stretnúť na stránkach časopisov Život, Voloviny, Tapír a v internetových novinách Humorikon. Ladislav Talčík nám opäť poslal až vyše dvadsať obrázkov v nádeji, že sa vám, vážení čitatelia mnohé z nich budú páčiť:

Ladislav Talčík

————————————————————
PODPORTE nezávislé médium. Všetok obsah na tejto stránke je bezplatný. Vaša podpora bude použitá na skvalitnenie stránky.
Aj malá čiastka dostatočne pomôže. Mimochodom, zaznamenali sme už vyše 18 000 vzhliadnutí !!!
Môžte tak urobiť prevodným príkazom na účet:
IBAN: SK54 7500 0000 0040 0096 0499
Ďakujeme!
—————————————————–—-

Add a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.