Dnes aktuálne z časopisu Šipak

Početna strana / humor / Internacionalni časopis za humor i satiru Šipak / Karikatura februara / Karikatura meseca / karikature / karikautra / satira / Šipak / sipak.rs / Vladimir Pavlik / KARIKATURA FEBRUARA: VLADIMIR PAVLIK

KARIKATURA FEBRUARA: VLADIMIR PAVLIK

Ako vidieť, teší nás to, že slovenský karikaturista Vladimír Pavlík žne jeden medzinárodný úspech za druhým. Tentoraz nám prišla milá správa opäť z bratského srbského satiricko-humoristického časopisu Šipak, že jeho karikatúru vybrali v medzinárodnej  súťaži spomedzi ostatných autorov, ktorú vedie spomínaný časopis, ako najlepšiu za mesiac február. Mimochodom táto súťaž je dlhodobá a môžu  sa na nej zúčastniť nielen karikaturisti, ale i aforisti z celého sveta.

Administrator ШИПАК

 ———————————————————————————————-
PODPORTE naše spoločné humoristicko – satirické nezávislé médium…
Všetok obsah na tejto stránke je bezplatný. Vaša podpora bude použitá na spravovanie a skvalitňovanie stránok Humorikonu. Aj malá čiastka dostatočne pomôže. Ak máte záujem finančne podporiť tento projekt – HUMORIKON, môžte tak urobiť prevodným príkazom na účet:
IBAN: SK54 7500 0000 0040 0096 0499. Ďakujeme!
Príjemné čítanie!
——————————————————————————–

Add a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.