Dnes aktuálne…

Protestný štrajk…

Koniec štrajku…

Nepodarilo sa nám zatarasiť, ani sprístupniť cestu vedúcu na ministerstvo  (pa) kultúry! Napokon blížia sa voľby, politici potrebujú naše hlasy!!! 

Podporte nás,

humoristov! Stačí malou čiastkou, aby sme vám mohli prinášať trocha humoru, veď je čo na smiech, no viac je toho žiaľ na zaplakanie. Ináč hrozí našim novinám zaniknutie (Správa pre neprajníkov-chvála Bohu!)

 Nezávislé (až na peniazoch) v internetových novinách Humorikon sa snažíme publikovať to najlepšie zo slovenskej profesionálnej satiry a humoru. Divíme sa, že slovenskú kultúru nepodporili, lebo „pri moci“ bol doteraz  sociálny, národný, slovenský Smer (aspoň tak sa zaraďuje) a dal do rúk rozhodovať (rozkradnúť) o peniazoch určených na rozvoj slovenskej kultúry takým bastardom, ktorí slovenskej kultúre nerozumejú, neprajú a nemajú o jej rozvoj a indetifikáciu záujem! Ak by boli pri moci svetoobčania, slniečkári a Sorosovci, nedivili by sme sa. Bolo by to pre nás horšie! Pritom nás nová vláda, ako povedal náš bývalý prezident Kiska -, národná mafia DEBOgraticky zlikviduje (veď podľa neho sme vraj mafiánsky štát, nie sa čo diviť, treba to napraviť, najmä ak Kiska začneme u seba). Krátkou satirou pomôžeme im aj my humoristi tým čo sľubujú lepší zajtrajšok (zatiaľ je to iba samý šok), ako sú novovzniknuté politické strany – Spolu, Za ľudí, Progresívne Slovensko ktorí sa hodlajú uchopiť moci a zostaviť novú vládu. Ktorý občan by to nechcel? Dopomôcť k tomu má Maťovičové proti korupčné Oľano. Dovoľte, aby sme predvolebnému sľubu prispeli aj my, svojou skúsenosťou a poznámkou, ako by to v budúcnosti (NE)malo vyzerať…
——————————————————————————————
Podali sme legálne, na základe VÝZVY žiadosť o podporu internetového Humorikonu. Pritom sme rok pracovali zadarmo a mali (máme) za tých 12 mesiacov 100- tisíc vstupov!!! Ako sme sa dozvedeli z dôverných vyšších kruhov, nedávno sa k podpore jednotlivých projektov zišla komisia (vraj odborná-chceli by sme veriť, odkiaľ by sa vzala) vraj na schválenie a podporu projektov. Komisia sa síce zišla, ale až doteraz zisťujeme a hľadáme, že komu…

(tvorcovia a priaznivci Humorikonu)

Add a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.