Dnes Igor Damnianović Dib

Domovská stránka / Medzinárodný denník humoru a satiry Sipak / nové vydanie / Sipak / sipak.rs /REKONŠTRUKCIA NOVÉHO ČÍSLA

Šipak

Zaraďujeme, pretože podobné problémy Šipaku s našim Humorikonom nie sú náhodné!

Po dokončení prác na novom čísle časopisu Shipak, rekordu deväť dní pred konečným termínom (prvýkrát v histórii!), Bol do koliesok nášho pokroku zasunutý klip. Konkrétne, zatiaľ neidentifikované osoby a spätný chod napadli vydavateľstvo a obrátili všetky svieže a včasné správy (v skutočnosti dlho pred termínom) obrátené čísla hore nohami, 180 stupňov Fahrenheita.

Aby sa predišlo milovníkom granátového jablka a všetkým, ktorí si ho prečítajú (a číta sa!) Od vydávania hlavy a čítaní listov, naši redaktori horlivo, 24 hodín denne, 25 hodín denne, aby napravili túto neúnavnú nešťastie, o ktorú sa pokúsili. zastaviť nezastaviteľný a nikdy väčší let nášho časopisu. Všetci predplatitelia nového 87. čísla časopisu si nemusia robiť starosti. Všetky náklady na opravu tejto úmyselnej chyby nebudú znášať investori, tj. oni, ale dodávatelia, ktorí sú veľmi pochybnými prvkami a sú neustále na pozore.
Aj keď na nikoho nesmerujeme prstami, sú to najviac prefarbené kávovary Mica a podnájom Pera niečo smrdí.A ak sa nás spýtate, či sa objaví nový problém včas, odpoveď znie: áno, bude to skôr, ako by malo byť! Vážení čitatelia, vážení priatelia, nič nás nemôže zastaviť na našej ceste, ktorú predkladáme už deväť rokov, a napraviť všetky chyby, ktoré urobila bývalá redakcia (v skutočnosti to vymažte, boli sme bývalou redakciou). Niektorí by sa radovali z toho, že Shipak sa neustále tlačí, takže naši čitatelia skresľujú hlavu a pozerajú sa na svet. Radovali by sa, aj keby v našom časopise neboli žiadni Srbi, Chorváti, Čiernohorci, Bosniaci, Bosniaci, Slováci, Slovinci, Maďari, Rumuni a ďalší priatelia. Tiež si želajú, aby Bulhari nevstúpili do Shipaku a vstúpili, a môžeme povedať, že vstúpia ďalší, o dva až tri mesiace budeme vodcami v regióne a v skutočnosti ešte širší. Keď píšeme túto tlačovú správu, naši horliví členovia nám hovoria, že tvrdo a tvrdo pracovali na tom, aby sa časopis otočil o deväťdesiat stupňov.

A my sa tam nezastavíme. Pokračujeme v obracaní časopisu o viac stupňov Fahrenheita a Kelvinov tak, ako je potrebné na správne prečítanie granátového jablka. A keďže sme išli nezastaviteľne, môžeme časopis v prípade potreby otočiť o 360 stupňov, pretože vieme! Takže by malo byť októbrové vydanie skôr, ako by malo byť. Od pacientov sa vyžaduje, aby tolerovali maximálne dva až tri dni, týždne alebo mesiace.

A všetkým ostatným posielame granátové jablko!

Redakčná rada

Add a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.