DNES AKTUÁLNE PETER RÁZUS Z PREŠOVSKEJ ROZVOJOVEJ AGENTÚRY

Vážení autori, humoristi, predovšetkým karikaturisti!

Prešovská rozvojová agentúra, respektíve organizátori projektu PRERAG vyhlasujú medzinárodnú súťaž kresleného humoru na tému SLOBODNÍ ĽUDIA. Táto Medzinárodná súťaž a s ňou spojená výstava má názov „Brain Sneezing & Salto Mortale“ a finančne ju podporuje Medzinárodný vyšehradský fond. Tieto medzinárodné satiricko-humoristických podujatia sú súčasťou projektu Prešovská participatívna platforma podporovaná Európskym sociálnym fondom. Mimochodom je to projekt vzájomnej spolupráce občanov, poslancov a úradníkov MsÚ Prešov.
Karikatúry, respektíve ich autori budú odmenení cenami. Prvá cena 500 eur, druhá 200 a tretia 100 eur. Porota súťaže si vyhradzuje právo udeliť ďalšie špeciálne ceny, alebo niektorú z cien neudeliť. Organizátori prijmú všetky diela, ktoré budú dodané online na webovej adrese: http://www.cartooneast.com/index/registration. Organizátori si ďalej vyhradzujú právo publikovať vybrané diela v propagačných materiáloch a reinštalovať výstavu. Katalóg bude zaslaný každému súťažiacemu, ktorého práce budú v katalógu uverejnené. Podmienkou je, že diela autorov sa stanú bezplatne majetkom organizátorov a môžu byť z nich vyrobené kópie na použité pri reinštalácii výstavy na iných miestach. Navyše, môžu byť bezplatne zverejnené s cieľom propagácie výstav.  Uzávierka súťaže je 15. januára budúceho roku – 2021.
Ak máte problémy s online registráciou, pošlite svoje karikatúry na e-mailovú adresu: info@cartooneast.com.

Peter Rázus
kalokagathický hypochonder

—————————————————–—-——————————————————

PODPORTE nezávislé médium. Všetok obsah na tejto stránke je bezplatný. Vaša podpora bude použitá na skvalitnenie stránok. Mimochodom, zaznamenali sme vyše 23 500 vzhliadnutí !!!

Môžete tak urobiť prevodným príkazom na účet:
IBAN: SK54 7500 0000 0040 0096 0499
Ďakujeme!
———————————————————————————————————————

Add a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *