Dnes aktuálne doktorka Betka Béderová

Fejtón 

Všetko je naopak

(Vybrali sme z komentárov na Facebooku DAV DVA)

Odkedy prišlo k Matovičovmu míľniku ktorý na oslavu istej výhry čakal vo veľkej športovej hale so stovkami ľudí, bohatého rautu, ktorého víťazstvo hlásili zahraničné TV už vo večerných správach – aby si mohol v parlamente fotiť prepotené nohy a robiť spústu zmätočných plačoviek a sťažovať sa koľko on robí…

…odvtedy ZMIZLA Tódová,  Allfor Jan so SMEtí, študentom nevadia predražené testy, nekompetentnosť až tuposť novej vlády, Igorovi nevadí že on bol vybratý za baránka sorosovho, lebo miesta vo vláde preberá 6%ná SAS a Kočnerovi paholci a mafián z väzenia bude s nimi bojovať proti mafii.

Voliči Igorovi prebrali vyjadrovanie kotlebovcov spred piatich rokov a kotlebovci dozreli vystupovaním Uhríka. Všetko je naopak.

Podnikatelia dostávajú pomoc od štátu hoci ich zamestnanci im za roky podnikania vytvorili kapitál a sú poistení a nikto z nás nevie ako poctivo odvádzali štátu dane. Len tí Igorovi obyčajní ľudia, ktorých má aj v názve, ostávajú nepovšimnutí. Aj tak si myslím, že ak by vyšli na svetlo všetky prepisy či výpovede Kočnera – celá táto klietka bláznov je v ohrození viac ako od Korona vírusu.

Betka Béderová

——————————————————————————————————————————————
PODPORTE nezávislé médium. Všetok obsah na tejto stránke je bezplatný. Vaša podpora bude použitá na skvalitnenie stránky.
Aj malá čiastka dostatočne pomôže.
Môžte tak urobiť prevodným príkazom na účet:
IBAN: SK54 7500 0000 0040 0096 0499
Ďakujeme!
——————————————————————————————————————————————-

Jeden komentár

  1. Jaroslav Husár 31. marca 2020 Odpovedať

Add a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *