Dnes aktuálne Jakub J. Suchý z Bratislavy

Vážený pán Kupecký, posielam Vám kresby z môjho tohtoročného, i z predošlých kalendárov. Držím palce!

Jakub. J. Suchý publikoval v slovenskej periodickej tlači (časopisy a noviny) od roku 1989, v chronologickom poradí: Roháč, Zmena, Kocúrkovo, Slobodný piatok, Zenit, Národná obroda, Výber, Zebra, Aréna, Javisko, Nové slovo, Nedeľná pravda, Smena na nedeľu, Bumerang, Euroreport, Modrý plameň, Fifík a Bumerang (príloha Športu). Dnes najnovšie Humorikon.
Zúčastňuje sa karikaturistických súťaží od roku 1987, a to na Slovensku, v Česku, Turecku, Belgicku, Chorvátsku, Rumunsku, Srbsku, Taliansku a Španielsku vrátane publikácií vo výstavných katalógoch. Jeho pseudonym pod obrázkami je ýchus.
Spomedzi výsledkov: víťaz Grand Prix 3. ročníka súťaže „Zlatý súdok“ v Prešove v roku 1997. Participuje na kolektívnych výstavách na Slovensku, v ČR, Belgicku a Grécku od r. 1989. Personálna výstava v Slovenskom plynárenskom múzeu SPP v Bratislave v roku 1999. Ilustroval niekoľko kníh a kalendárov a je publikovaný na portáli cartoongallery.eu. Je členom Klubu bratislavských karikaturistov (KBK) od roku 1989. Sľúbené obrázky:

 

 

 

 

 Jakub J. Suchý

——————————————————————————————————————————————
PODPORTE nezávislé médium. Všetok obsah na tejto stránke je bezplatný. Vaša podpora bude použitá na skvalitnenie stránky.
Aj malá čiastka dostatočne pomôže.
Môžte tak urobiť prevodným príkazom na účet:
IBAN: SK54 7500 0000 0040 0096 0499
Ďakujeme!
——————————————————————————————————————————————-

 

Add a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *