Dnes aktuálne slovenský humorista Vladimír Pavlík

Prosba!!!


PODPORTE nezávislé médium Humorikon – jediné slovenské internetové médium svojho druhu! Všetok obsah na týchto stránkach je bezplatný. Vaša podpora bude použitá na jeho skvalitnenie. Mame množstvo plánov, ako sa zlepšovať a ponúkať vám naďalej čo najkvalitnejší žurnalistický obsah. Pod hlavičkou slovenskej pôvodnej satiricko-humoristickej tvorby to budú všetky literárne žánre, vrátane humoresiek, rozhovorov, fejtónov a drobných literárnych útvarov. Kultúra na Slovensku je v závese a satira a humor sa dnes ako žáner objavujú v médiách sem-tam iba sporadicky. Hoci existujeme iba niečo vyše roka, bez vašej pomoci čitateľov a autorov sa ďalej nepohneme. Ak chcete podporiť našu kvalitnú žurnalistiku, podporte nás pravidelným čestným predplatným vo výške 6 eur mesačne, 16 eur štvrťročne, 37 eur pol ročne, alebo 70 eur ročné.

Mimochodom, zaznamenali sme už 28 000 vzhliadnutí a obsahom Humorikonu je zaradenie – približne za vyše ročné obdobie – 1510 príspevkových strán od desiatok popredných slovenských i zahraničných autorov, profesionálnych humoristov, tvorcov duchaplného slova a vtipnej karikatúry!

Môžete tak urobiť i prevodným príkazom na účet:
IBAN: SK54 7500 0000 0040 0096 0499
Ďakujeme!
——————————————————————-

Vláda, poslanci, politici, pandémia a Zima zúria, je čas zakálačiek. Ako to vidí náš slovenský karikaturista Vladimír Pavlík…

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments