Dnes aktuálne Vladimír Pavlík, slovenský rekordér v rýchlokreslení karikatúr a člen Redakčnej rady Humorikonu

Tohoročné lámanie rekordov

Ďalší medzinárodný úspech nášho slovenského umelca Vladimíra Pavlíka!

Inštitút humoristických umení Quevedo (Španielsko) pripravuje pre univerzitu Alcalá XV. ročník Medzinárodnej výstavy umenia humoru s názvom „Equilibrio eK. O. lógico“. Je to výber z diel, ktoré núti ľudstvo zamyslieť sa a premýšľať o prehnaných ambíciách budúcich generácií. Spomedzi vybraných karikatúr od 50 autorov z rôznych krajín sveta bol medzi vybranými náš slovenský karikaturista z Nového mesta nad Váhom Vladimír Pavlík. Mimochodom je to už jeho desiate tohoročné medzinárodné ocenenie, ktoré získal v rôznych štátoch, ba možno bez nadhodnotenia povedať – svetadieloch a to v rôznych kútoch svetových miest, vrátane metropol, kde sa každoročne konajú podobné humoristické podujatia.
Prinášame niekoľko zo zaslaných kresieb, z ktorých členovia poroty tú prvú v poradí vybrali medzi päťdesiat najlepších. Prikladáme tiež diplom, ktorý dnes dostal autor od organizátorov zo Španielska. Samozrejme tento medzinárodný úspech teší našu humoristickú obec a v mene autorov Humorikonu Vladimírovi Pavlíkovi srdečne blahoželáme!

Vladimír Pavlík

—————————————————–—-————————————————————
PODPORTE nezávislé médium. Všetok obsah na tejto stránke je bezplatný. Vaša podpora bude použitá na skvalitnenie stránok. Mimochodom, práve dnes sme v Humorikone zaznamenali 22 000 vzhliadnutí !!!
Môžete tak urobiť prevodným príkazom na účet:
IBAN: SK54 7500 0000 0040 0096 0499

Ďakujeme!
—————————————————————————————–

Add a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.