Dnes aktuálne spisovateľ Pavol Janík

Slovenský spisovateľ Mgr. art. Pavol Janík, PhD. (magister artis et philosophiae doctor) bol o. i. predsedom Spolku slovenských spisovateľov a viac rokov aj jeho  tajomníkom. Tri roky, čo mnohí humoristi – prispievatelia si dobre pamätajú bol aj šéfredaktorom Literárneho týždenníka, časopisu Spolku slovenských spisovateľov. V súčasnosti je na dôchodku a zároveň je úspešným  publicistom. S jeho príspevkami sa môžete v súčasnosti často stretávať na sociálnych sieťach, kde do rôznych redakcií píše najmä politické a politologické komentáre a zároveň sa zaradil aj medzi úspešných humoristov. Proste patrí medzi popredné slovenské kultúrne osobnosti. Nás veľmi teší a zároveň povzbudzuje, keď sa občas jeho príspevky objavia v našich celoslovenských satiricko – humoristických internetových novinách Humorikon, čím získava toto periodikum na kvalite a profesionalite.  

Kecy k veci (aforizmy)

NEDOSIAHNUTEĽNÝ CIEĽ
Spoločnosť s ľudskou tvárou.

POLITIKA PRE ČLOVEKA
Konkrétne pre politika.

JEŽIŠKO V KONŠPIRÁCII
Krycie meno Santa Claus.

AGENT Z MÄSA A KOSTÍ
Agent to znie hrdo.

TRETÍ SEKTOR
Špionáž na faktúru.

ILÚZIA
Špionáž bez vrážd.

ECHO MECHOV
Do Bruselu dunel
speňažený tunel.

ANI
Absolútne normálna iniciatíva.

EKONOMIKA 1
Čo deň to daň.

EKONOMIKA 2
Samé dane a čo za ne?

ČO NÁM CHÝBA?
Kecy k veci.

Pavol Janík

———————————————————————————————-

PODPORTE naše spoločné humoristicko – satirické nezávislé médium…

Všetok obsah na tejto stránke je bezplatný. Vaša podpora bude použitá na spravovanie a skvalitňovanie stránok Humorikonu. Aj malá čiastka dostatočne pomôže. Ak máte záujem finančne podporiť tento projekt – HUMORIKON, môžte tak urobiť prevodným príkazom na účet:

IBAN: SK54 7500 0000 0040 0096 0499. Ďakujeme!

Príjemné čítanie!
———————————————————————————————-

Add a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.