Stretnutie priateľov plné dobrého humoru, zábavy, jedla a pitia

Stretnutie priateľov plné dobrého humoru, zábavy, jedla a pitia

 

Pred pár dňami sa uskutočnilo spoločné stretnutie priateľov dobrého humoru a slova v letnom sídle chaty Vila Roman End Mya (nie vila Kempinski!), ktorej majiteľom je Juraj Machata. Bolo to akési predstretnutie hlavného krstu nedávno vydanej knihy Čo vŕta Milanovi Kupeckému v hlave?, ktorý sa uskutoční koncom septembra tohto roku na humoriáde Novomestský osteň v Novom Meste nad Váhom.

Zišli sa tu ozajstní priatelia, nemajetní, bez VIP a znakov – Rovní a rovnejší. Prišli bez kravaty, smokingu, nezištne ale o to úprimnejšie, v odeve v akom sa chodí do prírody.

Stretnutie bolo bez sprievodných programov, čiže samozabávateľné. Ako sa napokon ukázalo, pri dobrom jedle a pití nebola núdza o vtipy, zábavu a dobrú náladu! Avšak lákadlom a tým aj hlavným bodom programu malo byť (bolo) pečené prasa, s ubezpečeným, že nejde o žiadnu sviňu z parlamentu. Prílišnej konzumácii bránila horúčava, aká u nás vládne v týchto dňoch. No i tak to bolo vydarené stretnutie priateľov, čo dokumentujú aj naše snímky.

sp23 sp22 sp21 sp20 sp19 sp18 sp17 sp16 sp15 sp14 sp13 sp12 sp11 sp10 sp9 sp8 sp7 sp6 sp5 sp4 sp3 sp2 sp1

Add a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.